Patelnia 20 cm HaptIQ

Patelnia 20 cm HaptIQ

Patelnia 20 cm HaptIQ
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 599,00 PLN 486,99 PLN netto
Producent: SCANPAN
Indeks: SC-600100200HIQ
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis

Malutka patelnia to idealne naczynie to usmażenia jednego jajka sadzonego czy małej jajecznicy. W każdej kuchni przydaje się taka patelnia. Dodatkowo można włożyć ją do piekarnika do 260 stopni, więc można coś podpiec.

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nową kolekcję marki Scanpan - HaptIQ. To seria dla bardzo wymagających - łączy ze sobą praktyczną, jak i elegancką stronę używania naczyń kuchennych. Wygląd kolekcji HaptIQ jest niezwykle ekskluzywny, więc idealnie wkomponuje się w nowoczesny wystrój kuchni. Wszystkie produkty są tak piękne i błyszczące, że mogą być ozdobą w kuchni. I na pewno każdy zauważy te błyszczące naczynia w kuchni. 

W ręcznie odlewanych naczyniach przez ekspertów Scanpan została nałożona powłoka Stratanium+. Powłoka ta jest szorstka i czuć dokładnie jej strukturę. Dzięki temu okazała się bezkonkurencyjna pod względem wytrzymałości i trwałości. Dzięki całkowicie nowej technologii firmie Scanpan udało się stworzyć powierzchnię, która znacznie przewyższa inne na rynku, jeśli chodzi o twardość, a jednocześnie jest łatwa do czyszczenia. 

Zgodnie z uwagami i sugestiami Szefów Kuchni, którzy testowali naczynia z powłoką Stratanium+ udało się połączyć ulepszoną możliwość smażenia i gotowania, ktore spełnią wymagania każdego Domowego Szefa Kuchni.

Cała kolekcja jest dokładnie przemyślana, ponieważ była długo i intensywnie testowana.

Scanpan HaptIQ został zaprojektowany i wykonany w Danii. W trosce o zdrowie i czyste środowisko wszystkie wyroby Scanpan są wolne od związków PFOA/PFOS oraz wykonane w 100% z aluminium z recyklingu, co zapewnia szybsze nagrzewanie się, a co za tym idzie oszczędność energii i czasu. Naczynia przystosowane są do każdego rodzaju kuchni, w tym do indukcji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy