FENU

OKAP WYSPOWY FENU INORO 45 CM CZARNY

Nowość
OKAP WYSPOWY FENU INORO 45 CM CZARNY
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 699,00 PLN 1 381,30 PLN netto
Producent: FENU
Indeks: INORO 45 CM CZARNY
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni Magazyn centralny
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Przedstawiamy innowacyjny model Inoro okapu kuchennego wyspowego firmy FENU. Towar o rozmiarach - szerokość 100 cm odznacza się oryginalnym designem oraz wydajnością o wartości 255/590 m3/h. Użycie filtrów 3w + filtr węglowy gwarantuje błyskawiczne eliminowanie pary, dymu, jak również wilgoci. Sterowanie przy użyciu podświetlanego modułu dotykowego i niski poziom głośności pracy umożliwiają bardzo wygodne użytkowanie. Model wykończono szkłem hartowanym. Występuje w barwach białej i czarnej. W produkcie zamontowano oświetlenie 4x LED 3W.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego.

image

Sterowanie zdalne (pilot)

Sterowanie zdalne jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby kontrolować pracę okapu z odległości. Pilot daje możliwość sterowania pracą oraz oświetleniem z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować.

image

Podświetlane przyciski

Podświetlane przyciski panelu sterowania ułatwiają sterowanie okapem. Nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu z łatwością ustawimy odpowiednią do potrzeb pracę okapu. Stanowią również dodatkowy element dekoracyjny.

image
 

Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.

image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy