KRAJALNICE

GRAEF UNA 90 - Dostawa GRATIS!

GRAEF UNA 90 - Dostawa GRATIS!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN 1 015,45 PLN netto
Producent: GRAEF
Indeks: Z000568
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni Magazyn centralny
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

OPIS

Wyjątkowa krajalnica do zabudowy UNA 90 marki GRAEF
Jest to urządzenie, którym krojenie różnych produktów spożywczych na plastry jest przyjemnością! Aluminiowa obudowa jest gwarantem trwałości i długiego czasu użytkowania tej krajalnicy.


Idealnie rozwiązanie
Składana uniwersalna krajalnica UNA 90 marki Graef to wyjątkowe urządzenie, które powinno znaleźć się w kuchni osób ceniących wolną przestrzeń. Można ją powiesić lub schować do kuchennej szafki lub szuflady co pozwala zwiększyć wolną przestrzeń  na kuchennym blacie.

 

      


Bezpieczna, prosta w obsłudze i energooszczędna
Krajalnica UNA 90 marki GRAEF to bezpieczne, proste w obsłudze i energooszczędne urządzenie z cichym silnikiem o automatycznie ustawianej mocy od 45 W do 170 W w zależności od twardości krojonego produktu.

      

Szeroki zakres krojenia
Krajalnica UNA 90 marki GRAEF posiada duży obrotowy regulator grubości krojenia od 0 do 15 mm. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik pokroi produkty spożywcze nawet na najcieńsze plasterki. Krajalnica ta posiada również podajnik dociskowy oraz prowadnicę zapobiegające przesuwaniu się żywności. Dzięki tym rozwiązaniom można kroić tak twarde jak i miękkie produkty spożywcze.


 

Łatwość utrzymania czystości.
Krajalnica UNA 90 jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Została wykonana z twardego anodowanego aluminium, posiada hartowany nóż tnący z litej stali nierdzewnej o średnicy 170 mm oraz osłonę noża ze stali nierdzewnej. Większość elementów tworzących krajalnice można bez trudu rozmontować celem  oczyszczenie z resztek jedzenia i  umycia.
 

 

Krojenie może stać się przyjemnością.
Krajalnica UNA 90  jest urządzeniem, które spełni wszystkie oczekiwania użytkowników domowych. Krojenie za pomocą krajalnicy UNA 90 jest proste, dokładne i szybkie. Dzięki możliwością jakie daje UNA 90 praca w kuchni staje się przyjemnością, a przygotowane za jej pomocą dania mogą być dziełami sztuki!
 

                                                                                                                                      
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość: 430 mm
Szerokość: 350 mm
Wysokość: 80 mm
Średnica tarczy tnącej: 170 mm
Grubość cięcia: 0-15 mm
Moc: 45-170 W
Zasilanie: 230 V
Waga: 4,46 kg

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy