Instrumenty muzyczne

Mikrofon Ze Statywem Podkładką Pod MP3 + Projektor

Mikrofon Ze Statywem Podkładką Pod MP3 + Projektor
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 32,00 PLN 26,02 PLN netto
Producent: Import LEANToys
Indeks: 1818912277255
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis

Zestaw dla małej piosenkarki 

Interaktywny, wielofunkcyjny sprzęt dla przyszłej gwiazdy estrady pozwoli spełnić marzenie każdej dziewczynki. Ponadto muzyczny komplet zachwyci wszystkie rozśpiewane maluszki, ułatwiając rodzicom organizację domowych pokazów talentów. Projekt zabawki uwzględniający najważniejsze potrzeby małych artystek, a także solidne wykonanie okraszone uroczą kolorystyką przyciągną uwagę wszystkich dzieciaków. Wielofunkcyjna zabawka nie będzie służyć tylko rozrywce — w przyjemny sposób rozwinie w dziecku zdolności muzyczne, a także wesprze jego słuch, wyobraźnię i koordynację ruchową.

Zabawkowy mikrofon ma szereg ciekawych funkcji. Dziewczynka znajdzie w nim między innymi 10 przeróżnych podkładów muzycznych i przyciski aktywujące aplauz i okrzyki zadowolonej publiczności. To nie wszystko! Kulisty projektor znajdujący się na interaktywnym panelu sprawi, że pokój dziewczynki zamieni się w prawdziwą scenę muzyczną z barwnymi, wirującymi na ścianach światłami. Co najciekawsze, w zestawie znajduje się kabel MP3, który umożliwia śpiewanie do wybranego przez siebie podkładu — ta zabawka nie ma żadnych ograniczeń!

Panel z wbudowanym głośnikiem ozdobiony jest guzikami służącymi nie tylko do uruchamiania oklasków, ale i zmiany podkładu muzycznego czy regulacji głośności. Znajduje się na nim również miejsce na telefon komórkowy, co pozwala na szaloną i swobodną zabawę w rytmie ulubionych piosenek. Kolejną zaletą zestawu dla małej piosenkarki jest możliwość regulowania wysokości statywu, dzięki czemu można dostosować go do aktualnego wzrostu pociechy.

Zestaw składa się z:
- mikrofonu,
- regulowanego statywu,
- podstawki,
- panelu z wbudowanym głośnikiem i dużym projektorem,
- kabel MP3.

Wymiary produktu:
- wysokość statywu z podstawką: około 92 cm,
- podstawka pod statyw: 24 cm,
- pulpit muzyczny: 21 cm x 11,5 cm x 5 cm,
- mikrofon: 19,5 cm x 6 cm.

Wymiary opakowania:
- 21 cm x 38 cm x 9 cm.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy