Instrumenty muzyczne

Keyboard MQ-6102 61 Klawiszy Mikrofon Do Nauki

Keyboard MQ-6102 61 Klawiszy Mikrofon Do Nauki
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 56,00 PLN 45,53 PLN netto
Producent: Import LEANToys
Indeks: 1818910807133
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis

Keyboard MQ-6102 z mikrofonem

Instrumenty muzyczne to przedmioty, które rozwijają pasję muzyczną i artystyczną duszę u dzieci, pozytywnie wpływając także na ich koncentrację, cierpliwość i koordynację ruchową. Prezentowany keyboard w niesamowicie przyjemny sposób ukształtuje i poprawi w dziecku umiejętności muzyczne, poczucie rytmu i zmysł słuchu. Dzieci już od pierwszych miesięcy życia zwracają uwagę na wszelkie dźwięki, ponadto przyswajają je w szybkim tempie, pobudzając tym swe kreatywne myślenie.

W zestawie muzycznym znajduje się:
- keyboard,
- mikrofon,
- instrukcja obsługi.

Ten wielofunkcyjny zestaw składa się z keyboardu i mikrofonu, a także dużej ilości dodatkowych, fenomenalnych funkcji — nagrywania stworzonych przez siebie sekwencji dźwiękowych, odsłuchiwania ich, czy dogrywania oryginalnych elementów do piosenek demo. Keyboard ten został zaprojektowany z myślą o młodych muzykach, dzięki czemu ma lekką, prostą konstrukcję pozbawioną ostrych zakończeń, a także miękki skok klawiszy. Zabawka nie posiada elementów ozdobnych, co pomaga dziecku skupić się i skoncentrować. Co ciekawe, keyboard ten jako jeden z nielicznych umożliwia monitorowanie tempa, rytmu i głośności.

Co ukrywa się pod licznymi guzikami i przyciskami keyboardu?
- 61 klawiszy,
- 6 piosenek DEMO,
- 16 różnych tonacji — między innymi bas, saksofon, banjo, dzwonki, flet,
- 10 różnych rytmów — na przykład funk, ballady, cha-cha, polka,
- 2 tryby nauki,
- efekty dźwiękowe,
- nagrywanie i odtwarzanie,
- przyciski regulacji głośności oraz tempa.

Keyboard posiada dwa wejścia w tylnej części jego konstrukcji — na mikrofon i zasilacz DC: 6 V. Zasilany jest 4 sztukami baterii AA 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu. Instrument dla malucha powyżej 3. roku życia posiada certyfikat CE, zasilany jest dodatkowo przez sieć. Zapakowany jest w łatwe do transportu pudełko z witrynką i rączką, dlatego produkt łatwo przewozić. Jego uniwersalny, klasyczny kolor i kształt sprawiają, że z pewnością posłuży dziecku przez długi czas.

Wymiary organów:
- 54 cm x 17 cm.

Wymiary opakowania:
- 54 cm x 17 cm x 5,5 cm.

Parametry
Podstawowe
Ilość w kartonie zbiorczym:36 szt.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy