Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

TYPE 301

CHROMA Zestaw P2+P9 - DOSTAWA GRATIS

Duży nóż kucharza 240 mm

Indeks: Zestaw P2+P9
Producent: CHROMA

Status: Zapytaj o termin realizacji
Dostępność: Zapytaj o dostępność
516,00 PLN
Ilość

noże type301 - już teraz wiadomo, że staną się legendą, tak jak legendą stały się prawie wszystkie projekty Ferdynanda Porsche, fascynujące swą oryginalnością.

Znalazły już swoich zagorzałych fanów niemalże w każdym zakątku świata.

Zaprojektowane przez genialnego projektanta, wykonane przez japońską firmę CHROMA, łączą w sobie kilka podstawowych cech charakterystycznych dla jego projektów: czysta, ponadczasowa forma w służbie funkcji, użycie nowoczesnych materiałów do konstrukcji, wykończenie wysokiej jakości i połączenie tradycji rzemiosła z zaawansowaną technologią.

Wyprodukowanie tych noży powierzono firmie CHROMA, która odniosła ogromny, światowy sukces nożami HAIKU, bardzo wysoko notowanymi nożami wśród profesjonalistów. noże type301 - nie tylko pięknie zaprojektowane, to również bardzo wysokiej klasy narzędzia do krojenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów: rączka - wykonana ze stali nierdzewnej 18/10, ostrze - z czystej stali japońskiej 301 (łączenie jest niewidoczne).

noże type301 - już znalazły swoje miejsce w wiedeńskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Vienna Modern Museum) i w słynnym nowojorskim muzeum MoMA (Museum of Modern Art). Zdobyły również kilka innych prestiżowych nagród i wyróżnień. Więcej informacji w zakładce o nożach oraz rekomendacje.

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz