0
Jeśli masz pytania - zadzwoń na naszą infolinię PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK w godzinach od 8:00 do 16:00: Ania 508 458 145, Tomek 508 458 144

PŁYTY INDUKCYJNE

Brandt BPI6427B

Nowość
Brandt BPI6427B
Producent: BRANDT
Model: BPI6427B
Status: Magazyn centralny : zwykle 1-3 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 10,00 PLN (pobranie)
2 299,00 PLN
ocenaocenaocenaocenaocena
Opis produktu

BRANDT - sześćdziesiąt doświadczenie z marką


Brandt to tradycyjna francuska marka urządzenia. Ponad 60 lat pomaga ludziom codzienne prace domowe. Cieszący nagrody najbardziej zaufaną marką w urządzeniach domowych, który jest nagrodą dla lat badań i rozwoju, aktywnego słuchania do wymagań klienta oraz wiedzy o ich zwyczajach. Brandt jest pionierem wielu technologii i innowacji przyjęty dzisiaj przez większość producentów. Przykłady obejmują: stosowanie techniki gotowania indukcyjnego samoczyszczenia pyrolitycznego piece z chłodzenie tacy w piecu z zerowym strefy 0-3 ° C, a pomiar automatyczny napełniania pralki, nie najmniej inteligentną szereg urządzeń umysłu.

 

 

Innowacyjna konstrukcja

 


Innowacyjne rozwiązania technologiczne nowej generacji kuchenki indukcyjnej Brandt zawsze niezawodnie spełniać cele, dla których zostały zaprojektowane: aby osiągnąć wyższą wydajność tych urządzeń kuchennych i poprawiających niezbędne chłodzenie kluczowych elementów elektronicznych. Z szerokiej gamy innowacyjnych wzorów, który stoi do podnoszenia, możemy wymienić:


Zwiększenie rozmiaru otworu wentylacyjnego na zimne powietrze w tylnej części urządzenia.


wyszczuplające dolną płytę ciała (około 6 mm) i położenie siatki wentylacyjnych naprzeciwko ściętych, tak aby lepiej umożliwić wylot gorącego powietrza, nawet w przypadku wysokiej blatu.


Aby ułatwić instalację i zbudowany tych kuchenek indukcyjnych również przyczynia się pochylać tylnej ściany dolnej korpusu płytą grzejną, a także efektywne i elastyczne ułożenie kabla zasilającego do środka korpusu urządzenia, dzięki czemu można zapewnić najbardziej komfortowe i najprostszy połączeń.

 

 

10 ZABEZPIECZENIA

 


Po pierwsze , automatyczna kontrola przepełnienia: Jeśli płyn z pojemnika nadzwyczajnych na panelu sterowania, aktywna strefa gotowania zostaje automatycznie wyłączony natychmiast.


2-gi przed zapłonem oleju: Maksymalna temperatura strefy grzejnej jest ograniczona do 300 ° C, czyli temperatury, w której na przykład olej nie może się zapalić.

Trzecia blokada panelu sterowania: „Bezpieczeństwo dzieci” to doskonała ochrona Twojego dziecka.

Czwarty wskaźnik ciepła resztkowego: Znak „H” miga na płycie na czas chłodzenia strefy gotowania.


5-te automatyczny bezpieczeństwa odcinający płyta (Auto-Stop): System ten automatycznie odcina zasilanie płytę grzejną, jeśli zapomnisz wyłączyć ją samą.


Szósty dania detekcji: włączyć płytę grzejną, bez umieszczenia naczynia na płycie strefy gotowania w ciągu jednej minuty samoczynnie.


Siódmy wykrywania małych obiektów: System rozpoczyna tylko w kontakcie z przedmiotu metalowego, którego średnica przekracza 10 cm.


8th niskie napięcie detekcji: wydajność zmniejsza się lub zatrzymuje pracę strefy gotowania, w przypadku zbyt niskiego napięcia i chroni EL. obwody przed uszkodzeniem.


9-ty nad wykrywaniem napięcia:  Wczesne wykrywanie zabezpiecza obwody elektryczne przed uszkodzeniem.


10-te wykryć nieprawidłowe połączenie: dźwiękowego sygnału alarmowego.

 

 

 

Brandt oferuje szereg płyt indukcyjnych Intelektu w dwóch wersjach konstrukcyjnych. Brandt płyta indukcyjna BPI6449X dekoracyjny fornir szczotkowana stal nierdzewna z wytłoczonym logo Brandt.

 


Opcja  wyposażony jest w ozdobnym srebrnym paskiem na przednich i prostych krawędziach całkowicie zagłębiony w obszarze roboczym.

 

 

 

PANEL EXPERT

 

Brandt wyposażyła swoją nową płytę indukcyjną z trzech rodzajów paneli sterujących, aby zaspokoić wymagania szerokiej gamy klientów. Indučkní płyta Brandt BPI6449X jest wyposażona w panel sterowania ekspertów. W tym panelu, każda strefa ma osobne przyciski +/-, aby regulować moc i wydajność czasomierza przyciski i bezpośrednich wyborach. Dwa oddzielne wyświetlacze dla każdej strefy, a następnie zapewnić szybką i ciągłą informację o ustawieniach płyty.

 

 

Horizon - Pokój dla maksymalnego komfortu

 


Dzięki wprowadzeniu płytek indukcyjnych Brandt BPI6449X z płytą grzejną Horizon potwierdza położenie lidera Brandt technologię indukcyjnego . 
- można go użyć do przygotowania w dużych pojemnikach. 
- można go użyć do przygotowania kilku małych pojemników o tej samej wydajności. 
- wystarczy nacisnąć Horizonte (symbol klucza), aby ustawić cały obszar. 
- płyta grzewcza poziom może być również stosowany w dwóch niezależnych stref gotowania przygotowanie dwóch naczyń w różnych wykonań. 
- Wynik: giętkość, elastyczność i szybkość dla doskonałych wyników dla sztuki kulinarnej. 
- dotrzeć do 3600 W 
- 6 ferrytowych cewek indukcyjnych artykuły dla doskonałego pokrycia powierzchni grzewczej

 

 

WYCOFANIE:

W przypadku nieplanowanej przerwy krótkotrwałego gotowania, na przykład z powodu awarii zasilania lub przypadkowego wyłączenia kuchenki / strefa pozwala dotknąć symbol na panelu sterowania wycofaniu przypomnieć ostatniego ustawienia zasilania i pamięci timera. Gotowanie może też po prostu wyłączyć jeden przycisk, aby przerwać i wznowić funkcję przypomnieć.

 

 

BOOSTER


Ta funkcja kuchenki indukcyjne Brandt BPI6449X pozwala na bezpośredni i natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy pola grzejnego. Jego stosowanie jest nieograniczona, więc czas gotowania zależy wyłącznie od Ciebie!

 

 

CZYSTE LOCK:


Ta funkcja indučkní deska Brandt BPI6449X umożliwia krótki czas, aby zablokować panel sterowania, na przykład do czyszczenia. Po upływie czasu wyznaczonego do blokowania panelu sterowania automatycznie się odblokuje.

 

 

Parametry indukcyjne kuchenki Brandt BPI6427B

 

 

 

płyta indukcyjna 60 cm szerokości 
- czarne szkło i proste krawędzie - nadaje się do osadzania w blacie 
dotykowa Intelekt inteligentnej
- strefy gotowania 4, 16 cm - 2 kW; 21 cm - 3,1 kW; 2x podwójne pola grzewcze 18 cm - 2,8 kW 
- Całkowita moc 7,2 kW 
- 10 stopni ustawienia wydajności 
- Booster 4x 
- 4x czasowy 1-99 minut 
- Funkcja Recall - przywołuje urządzeń ostatnie ustawienie zasilanie i pamięć czasowy 
- funkcja blokady Clean - Tymczasowe blokujące płytki np. przy czyszczeniu panel sterowania, po pewnym czasie sam odblokowuje

Pakiet 10 - Funkcje bezpieczeństwa

- wymiary montażowe (wysokość x szerokość x głębokość w cm): 56 x 49 x 6

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

508458144

zabudowa.agd@gmail.com

HTML